Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visām vakancēm

SOS mammas un tētus Īslīcē

SOS Bērnu ciemats ĪSLĪCĒ aicina atsaukties audžumammas vai pārus, kas vēlas uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem un kļūt par SOS ciemata vecākiem

Mēs Jums uzticēsim:

 • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi nodrošinātā mājā Īslīces SOS bērnu ciematā.
 • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru) un citiem iesaistītajiem profesionāļiem.
 • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti.

Mēs sagaidām:

 • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu.
 • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.  
 • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā.

Mēs piedāvājam:

 • Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem).
 • Ģimenes palīga (auklītes) atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī.
 • Profesionālu apmācību darbu uzsākot.
 • Labus darba apstākļus.
 • Atalgojumu 815 eiro (bruto) un veselības apdrošināšanu.

 

Darba slodze: pilna laika darbs

Darba vieta: Bauskas novada, Īslīces pagastā, Imantas iela 1

 

Informējam – iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts/e brīvprātīgi piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. Kandidāta/es dati tiks uzglabāti uz personāla atlases laiku un dzēsti sešus mēnešus pēc atlases konkursa beigām. Personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu veic Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija reģ.nr. 40008029381. Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Sīkākai informācijai un pieteikšanās

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt Personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pastu Elina.Niemiro@sosbca.lv līdz 26.07.2020. Papildu informācijai lūdzam sazināties ar Īslīces SOS Bērnu ciemata direktora p.i. Agnesi Zariņu, zvanot pa tel. 26604708 vai rakstot uz e-pastu Agnese.Zarina@sosbca.lv.