Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visām vakancēm

SOS mammas un tētus Valmierā un Īslīcē

Aicinām darbā SOS mammas un tētus!

Ja Jūsu aicinājums ir rūpēties par bērniem, tad kļūstiet  par SOS mammu un/ vai tēti Latvijas SOS bērnu ciematos! Palīdziet bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes, uzaugt ģimeniskā vidē kopā ar saviem brāļiem un māsām!
Aicinām atsaukties arī precētus pārus, kuri vēlas kļūt par SOS vecāku pāri (SOS mammu un SOS tēti).

Jūsu darba pienākumi būtu:

 • Ikdienā būt par SOS mammu/tēti/vecākiem līdz 6 bērnu lielai ģimenei, pārceļoties uz dzīvi Valmieras vai Īslīces SOS bērnu ciemata nodrošinātā mājā.
 • Aktīvi uzņemties rūpes par bērnu attīstību un individuālo vajadzību nodrošināšanu, sadarbojoties ar ciemata atbalsta komandu (psihologu, sociālo darbinieku, pedagogu un ciemata direktoru)  un citiem iesaistītajiem profesionāļiem.
 • Vadīt ģimenes saimniecību, rūpējoties par ģimenes budžeta plānošanu un izlietojuma uzskaiti.


Mēs sagaidām:

 • Vēlmi un spēju uzņemties ilgtermiņa rūpes par bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības un pieņemt ikdienas izaicinājumus, kas saistīti ar šo darbu.
 • Atvērtu, iejūtīgu un dzīves gudru personību, kas gatava nepārtraukti attīstīt savas iemaņas, zināšanas un prasmes bērnu audzināšanā un aprūpē.  
 • Vismaz pabeigtu vidējo izglītību. Priekšroka pretendentiem/ēm ar augstāko izglītību pedagoģijā, sociālā darbā, medicīnā vai psiholoģijā.
 • Pieredzi ar dažāda vecuma bērniem.


Jūs iegūsiet:

 • Iespēju darīt savu sirdsdarbu un uzņemties rūpes par bērniem. Mēs nodrošināsim visu sadzīvei nepieciešamo (pilnībā aprīkota ģimenes māja, ģimenes budžets, u.tml.) kā arī ikdienas atbalstu no ārpusģimenes aprūpes speciālistu komandas (sociālā darbinieka, psihologa u.c. speciālistiem).
 • Auklītes atbalstu uz noteiktu stundu skaitu mēnesī.
 • Profesionālu apmācību darbu uzsākot.
 • Labus darba apstākļus.

Informējam – iesniedzot/nosūtot savu pieteikumu, kandidāts/e brīvprātīgi piekrīt personas datu apstrādei personāla atlases procesa nodrošināšanai. Kandidāta/es dati tiks uzglabāti uz personāla atlases laiku un dzēsti sešus mēnešus pēc atlases konkursa beigām. Personas datu vākšanu, apstrādi un uzglabāšanu veic Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija reģ.nr. 40008029381. Garantējam, ka nodrošināsim Jūsu personas datu konfidencialitāti.

Elīna Niemiro

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e-pastu pa pastu uz Zemitāna laukums 5, Rīga, LV-1006. Papildu informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 vai Īslīces SOS ciemata sociālajai darbiniecei Agnesei Zariņai: 26604708