Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Šeit atrodams:
Kam mēs palīdzam

Ģimenēm ar pusaudžiem: Pārinieks

Mūsu darbs ir strādāt ar ģimenēm, kurās aug pusaudži, kuru uzvedība var novest pie prettiesiskām darbībām. Šajos gadījumos veicam preventīvo darbu, proti, lai likumpārkāpums nenotiktu. Mūsu darbība ir vērsta uz to, lai mazinātu risku pusaudzim nonākt policijas redzeslokā.

Strādājam arī ar ģimenēm, kurās pusaudži kaut kādu iemeslu dēļ jau ir tiesībsargājošo institūciju redzeslokā. Mēs palīdzam viņiem izprast nodarījumu un cenšamies mazināt iespēju tam atkārtoties.

Kopā ar pusaudzi tiek meklēts ceļš, lai veicinātu viņa personības individuālo izaugsmi, domājot un strādājot pie izglītības, brīvā laika pavadīšanas, nodarbinātības, sociālajām un pašaprūpes prasmēm un veselības. Tas tiek īstenots, tiekoties individuālajās un grupu nodarbību tikšanās reizēs. 

Ar komandu sadarbojas tādi speciālisti:

  • sociālais darbinieks,
  • psihologs,
  • ģimenes psihoterapeits,
  • narkologs,
  • jurists,
  • psihiatrs,
  • dažādi izglītojošo jomu speciālisti,
  • kā arī sporta un aktīvā dzīvesveida atbalstītāji.

Mēs ticam, ka kāds no šiem pusaudžiem pēc dažiem gadiem pārstāvēs Latviju, kā izcils domātājs, darītājs – kā valsts patriots, sasniegumiem bagāts sportists.
 

Sadarbība ar ģimenēm tiek uzsākta, kad Rīgas Sociālais dienests izsniedzis nosūtījumu ģimenes sadarbības uzsākšanai ar Rīgas SOS Ģimeņu atbalsta centru un to finansē Rīgas domes Labklājības departaments.  Labklājības departamenta mājas lapa: www.ld.riga.lv

Pakalpojuma Pārinieks apraksts PDF
 

"Pārinieka" speciālistu darba laiks: 

Pirmdien  9:00 – 17:30

Otrdien 8:30 – 17:30

Trešdien 8:30 – 18:00

Ceturtdien 9:00 – 17:30

Piektdien 9:00 – 16:00

 

Kas ir Pārinieks

Programmas nosaukums radies kā simbols - saliekot divu personu prātus kopā, rodās trešā persona, kas ir neredzama, bet ir gudrāka par abiem." 
Mēs esam tie, kas palīdz kopā domāt idejas kā uzlabot nākotni.

Savienojoties ar konkrēto Jaunieti, mēs radam šo gudro trešo personu - Pārinieku - kas katram ir nedaudz savādāka, jo veidojās no dažādām kombinācijām, kas mīt konkrētajā indivīdā. Katram jaunietim par šo Trešo personu ir savādāka uztvere un sajūtas. Nedaudz mistisks un pārāks, tomēr savējais. Šī trešā persona ir pieejama jebkurā brīdī, kā arī ir atvienojama jebkurā brīdī, kad tas vairs nav nepieciešams.

Komanda

Aiga Apse

Vecākā sociālā darbiniece
Tālrunis +371 27335339

Kārlis Ako Cekulis

Pusaudžu atbalsta persona
Tālrunis +37125639559

Kristīne Alčauska

Sociālā darbiniece
Tālrunis +37126626924

Pieteikties jaunumiem