Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot

Jūsu uzņēmumam ir iespēja īstenot ilgtermiņa korporatīvās sociālās atbildības programmas un projektus sadarbībā ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju.

Kādi ir Jūsu uzņēmuma ieguvumi?

Pozitīvu iniciatīvu novērtēs uzņēmuma esošie un potenciālie klienti, sadarbības partneri un darbinieki.
SOS ciematu bērni, iespējams, ir Jūsu uzņēmuma nākamie klienti, sadarbības partneri vai darbinieki. 
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, tāpēc uzņēmumi, ziedojot asociācijai, saņem Latvijas Republikas tiesību aktos paredzētās nodokļu atlaides. 


Kā Jūsu uzņēmums var palīdzēt bērniem?

Mēs esam pateicīgi par jebkādu palīdzību un atbalstu. Izvēlieties sava uzņēmuma iespējām atbilstošāko!

 • Vienreizējs ziedojums
 • Regulārs ziedojums, uzņēmumam pašam nosakot ziedojuma apjomu un biežumu
 • Mērķziedojums, piemēram, atbalsts konkrētai SOS ģimenei, kļūstot par ģimenes "krustvecākiem", nodrošinot speciālistu konsultācijas vienam vai vairākiem bērniem, u.t.m.l.
 • Ziedojumu vākšana, izmantojot uzņēmuma preču tirdzniecības akcijas
 • Uzņēmuma sadarbības partneru uzrunāšana ar aicinājumu atbalstīt SOS bērnu ciematus, piemēram, uzņēmumu jubilejās
 • Uzņēmuma pakalpojumu sniegšana bez maksas
 • Mantiskie ziedojumi
 • Ziemassvētku kartīšu iegāde
 • Ziemassvētku kartīšu un dāvanu iegādei paredzēto līdzekļu ziedošana
 • Vasaras darba nodrošināšana SOS bērnu ciematu jauniešiem
 • Ziņu par Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas darbību ievietošana uzņēmuma informatīvajos materiālos un sociālajos tīklos


Ziedojumu aicinām ieskaitīt vienā no mūsu trīs ziedojumu kontiem:

SEB bankā LV56UNLA0050011994184
Swedbank LV65HABA0551033254521 
Luminor bankā LV03RIKO0000083612402

 

Par sadarbību ar uzņēmumiem vairāk pastāstīs mūsu korporatīvās sadarbības vadītāja Dace Straume dace.straume@sosbca.lv vai tālr. 2567 2677.

Paldies ikvienam uzņēmumam, kas mūs atbalsta! Bez šādas palīdzības daudzu mūsu projektu īstenošana nebūtu iespējama.

Atbalstītāji runā:

Kārlis Danēvičš, SEB Banka, valdes loceklis

Katrs labais darbs izraisa vairāku labu darbu ķēdi un multiplicējas. Viens izglābts bērns, viens psiholoģiski nesatraumēts bērns kļūst par labu sabiedrības locekli un izdarīs kādam citam labu. Un tā labs vairos labu. Jūs to nejutīsiet vienmēr tiešā veidā, bet jūs to jutīsiet dzīvojot labākā Latvijā, savus bērnus audzējot drošākā Latvijā. Un ieguvēji būsim mēs visi. Mazām tautām tas ir izdzīvošanas jautājums – rūpēties vienam par otru un domāt tā – jo labāk tev, jo labāk man! Es nemērķēju būt bagātākais vietējā kapsētā – jo kāda tam jēga, bet gan mērķēju aiz sevis atstāt labāku Latviju kā saņēmu un vismaz dažas negatīvās spirāles salauzt un uztaisīt par pozitīvajām.

Oskars Melbārdis, latviešu bobslejists, olimpietis

Ziedot SOS ciematam nolēmu paziņas uzrunāts, protams, nebija ilgi jālauza galva tādam solim, jo iepriekš jau biju meklējis ko līdzīgu. Šādam solim noteikti jānāk no sirds, jo man patiesi ir žēl to mazo draugu, kam kaut kas pietrūkst, tapēc katru mēnesi novirzu ziedojumu! Ļoti augstu novērtēju SOS labdarības organizācijas darbu, kurš jau rit kopš 1997.gada. Novēlu visiem veiksmi!

Pieteikties jaunumiem