Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Mācības topošajiem un esošajiem audžuvecākiem, aizbildņiem un adoptētājiem visā Latvijā

Ziņas datums
8. februāris, 2019
Ja Jūs jau esat kļuvuši vai esat tikai ceļā, lai kļūtu par audžuģimeni, adoptētāju vai viesģimeni, aicinām apgūt nepieciešamās apmācības  "AIRI vecākiem" ārpusģimeņu aprūpes centros visā Latvijā - Rīgā, Kuldīgā, Bauskā, Valmierā vai Gulbenē.

Apmācību programma "Airi Vecākiem" ir starptautiski atzīta, pārbaudīta, zinātniski pamatota un pieredzē balstīta apmācību programma, pēc kuras mācās potenciālās un esošās audžuģimenes, aizbildņi, adoptētāji un viesģimenes vairāk nekā 25 valstīs.

AIRIvecākiem programma balstās uz zināšanām un prasmēm, kas nepieciešamas bez vecāku gādības palikušo bērnu vajadzību nodrošināšanai. Mācību process ir interaktīvs un sastāv no lekcijām, asociatīvajiem uzdevumiem, videomateriāliem, diskusijām, grupu darbiem, lomu spēlēm un individuāla darba.

Par visām piedāvātajām apmācībām aicinām skatīt tabulu.

Uzzināt vairāk par AIRI vecākiem programmu.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem