Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Informācija par aktuālajām potenciālo adoptētāju un audžuģimeņu apmācībām Rīgā

Ziņas datums
18. aprīlis, 2019
Gluži kā putni pavasarī saviem bērniem vij ligzdas,  tā arī mūsu ārpusģimeņu atbalsta centros arvien jaunas ģimenes piesakās apmācībām.  Prieks, ka interese par "AIRI vecākiem"apmācībām pieaug un grupas aizpildās ļoti ātri.

Apmācību programma "Airi Vecākiem" ir starptautiski atzīta, pārbaudīta, zinātniski pamatota un pieredzē balstīta apmācību programma, pēc kuras mācās potenciālās un esošās audžuģimenes, aizbildņi, adoptētāji un viesģimenes vairāk nekā 25 valstīs.

AIRIvecākiem programma balstās uz zināšanām un prasmēm, kas nepieciešamas bez vecāku gādības palikušo bērnu vajadzību nodrošināšanai. Mācību process ir interaktīvs un sastāv no lekcijām, asociatīvajiem uzdevumiem, videomateriāliem, diskusijām, grupu darbiem, lomu spēlēm un individuāla darba.

Par visām aktuālajām piedāvātajām apmācībām aicinām skatīt tabulu.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem