Informējam, ka mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lai turpinātu lietot mūsu lapu, lūdzu, piekrītiet, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk par sīkdatņu politiku

Ziedot
Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Aicinām jauniešus pieteikties dienas nometnei “Patstāvīga dzīve"

Ziņas datums
14. jūlijs, 2020
Aicinām jauniešus līdz 23. jūlijam pieteikties Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas realizētajā dienas nometnē “Patstāvīga  dzīve”.

Dalībnieki: 15 - 17 gadus veci jaunieši, kas dzīvo un/vai mācās Rīgā

Norises laiks: 3. - 8. augusts (plkst. 9:30 - 17:30)

Norises vieta: kopstrādes telpa "Teikums",  Jaunā Teika (G. Zemgala Gatve 78, Rīga)

Nometnes mērķis ir motivēt jauniešus uz savu personīgo attīstību, nodrošināt zināšanu un prasmju apgūšanu, vērtību veidošanos, veicināt izpratni par profesionālo pilnveidošanos un nākotnes karjeras iespējām, palīdzēt jauniešiem sagatavoties patstāvīgai dzīvei.

Nometnē tiks piedāvātas apmācības pieredzējušu mentoru vadībā, kurās tiks apgūtas mūsdienu jaunietim aktuālas tēmas, kā profesijas izvēle un karjera, komunikācija un saskarsmes prasmes, fiziskā un mentālā veselība, ekonomisks un videi draudzīgs dzīvesveids u.c. Sīkāka informāciju skatīt šeit.

Pretendentiem līdz 23. jūlijam jāizpilda pieteikšanās forma.

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots (kopā 24 jaunieši),  dalībnieki tiks atlasīti izvērtējot individuālās pieteikšanās formas. Rezultātus paziņosim 27.jūlijā, sazināsimies ar visiem pretendentiem individuāli.

Dalība nometnē ir bez maksas.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties pa tālr.: +371 27800489 vai rakstīt uz e-pastu:  patstavigadzive@gmail.com.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Atpakaļ pie visiem jaunumiem

Pieteikties jaunumiem